Największa w Polsce mobilna wyszukiwarka Wirtualnych Asystentek i Asystentów oraz zleceń.

 
 
 
 
Wirtualna Asystentka Agenda Sukcesu
- - * cała polska
507662514 kontakt@agendasukcesu.pl

Wirtualna Asystentka Agenda Sukcesu

 • Poleć Asystentkę(a):  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do Asystentki(a):  Administratorem danych osobowych jest MAMAO SP. Z O.O. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o Asystentce(cie)

Branże w których działa Asystentka(t)

Facebook, YouTube, Wykonywanie zleconych zadań, Copywriting, WordPress, Język angielski

Adres i dane kontaktowe:

-, -,
* cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://agendasukcesu.pl/

Ocena Asystentki(a):

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o Asystentce()

Niech Twoja praca stanie się przyjemniejsza

 

Masz mnóstwo pomysłów, które chcesz realizować, ale nie wyrabiasz? Potrzebujesz drugiej pary rąk, która odciąży Cię z nadmiernych obowiązków i usprawni Twoją pracę? Jestem tu, by Ci pomóc!

Od dwóch lat jestem Wirtualną Asystentką. Współpracuję głównie z organizacjami non profit i małymi firmami. Lubię ludzi i to, gdy rzeczy które robię mają głębszy sens! Jednocześnie mam zacięcie techniczne i jestem głodna wiedzy, więc jeśli czegoś nie wiem, to poszukam i się dowiem.

 

Jakiego wsparcia dziś potrzebujesz?

Wspieram freelancerów, blogerów i przedsiębiorców w obszarach związanych m.in z Social Media, marketingiem, SEO, WordPressem, researchem. Sprawdź poniżej!

 

Back Office - Chętnie przejmę zadania, które dla Ciebie mogą być nużące - przygotuję raporty, sformatuję odpowiednio teksty, opracuję tabele i wykresy, złożę e-booka i inne materiały dla kursantów, stworzę profesjonalną prezentację, wykonam szczegółowy research.

Social Media - Poprowadzę Twoje profile w mediach społecznościowych na wyższy poziom. Nie straszny mi Facebook, Instagram, LinkedIn i Pinterest. Zadbam o Twoją wizytówkę w sieci. Ujednolicę publikowane treści na różnych kanałach tak, aby były spójne z Twoją marką.

Zarządzanie projektami - Kompleksowo zajmę się organizacją Twoich wydarzeń: od spotkań w małym zespole po duże wydarzenia na setki osób. Skoordynuję zadania, skontaktuję się z partnerami, przygotuję niezbędne narzędzia, a także przeprowadzę ewaluację wydarzenia.


Strony www - Zaopiekuję się Twoją stroną internetową - już istniejącą lub taką, która zostanie przeze mnie stworzona poprzez CMS WordPress. Zadbam o optymalizację (SEO), stworzę paletę barw, uporządkuję zawartość (teksty, zakładki, grafiki itp.), zadbam o wizualną stronę firmowego bloga.

Usługi concierge - Zapewnię pomoc w organizacji codziennych obowiązków. Poprowadzenie kalendarza spotkań, rezerwacja najlepszego hotelu, dopilnowanie szczegółów wyjazdów służbowych, załatwienie spraw urzędowych? Dla mnie to nie problem!


Zadania specjalne - Przejrzysta i przyjemna w odbiorze grafika? Transkrypcje nagrań i tekstów? A może masz do zlecenia wyjątkowe zadania, które nie wpisują się w powyższe obszary? Napisz do mnie - wspólnie znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

Skup się na priorytetach

 

Jako Twoja wirtualna asystentka mogę przejąć część obowiązków, byś zyskał czas na prowadzenie firmy bez martwienia się sprawami, które nie są najważniejsze dla jej rozwoju. Pomogę Ci w sprawach zawodowych i osobistych, dzięki czemu skupisz się na priorytetach. Już nie musisz być dla siebie sterem, żeglarzem, okrętem! Skorzystaj z proponowanej przeze mnie oferty.

Zwracam uwagę na to, by wszystkie moje współprace oparte były na zasadach partnerskich i takich, które tworzą przestrzeń do kreatywnych działań.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zerknij na moją stronę: https://agendasukcesu.pl/

Jeśli w swoich działaniach widzisz przestrzeń do naszej współpracy, napisz do mnie prywatną wiadomość lub maila na adres kontakt@agendasukcesu.pl

Dodatkowe informacje

Status podatkowy

 • Posiadam NIP - mam firmę 

 

Opinie na temat Asystentki(a):

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do Asystentki(a)